GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 8461400
nr 846 1400
Kanna
1700-tal, Kina, höjd: 26 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:33:26
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.200 kr